fbpx

IELTS Egzaminas

Rengiame IELTS egzaminams

IELTS egzaminas jums reikalingas, jei ketinate mokytis ar dirbti JAV, Didžiojoje Britanijoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Kanadoje.

IELTS (International English Language Testing System) – tai anglų kalbos egzaminas, laikomas norint studijuoti tam tikrose mokymo įstaigose bei imigracijos ar darbo tikslais.

IELTS pripažįstamas JAV, Didžiosios Britanijos, Australijos, Naujosios Zelandijos, Kanados mokymo įstaigose bei įvairiose organizacijose.

IELTS egzaminas

Egzaminą sudaro keturios dalys: klausymas, skaitymas, rašymas ir kalbėjimas. Kiekviena įstaiga individualiai nustato minimalų reikalaujamą balų skaičių, todėl jį reikėtų žinoti iš anksto.

Universitetų bei jų reikalaujamų IELTS egzamino balų sąrašą, galima rasti oficialioje IELTS svetainėje.

Lietuvoje IELTS egzaminus vykdo Britų taryba, egzaminai laikomi 1 ar 2 kartus per mėnesį. Registracija egzaminui baigiasi likus 5 savaitėms iki egzamino dienos (egzamino kaina – 184 eurai).

Kiekviena dalis yra vertinama atskirais balais nuo 1-9. Galimi ir pusės balo vertinimai, pvz. 6.5. Dauguma universitetų iš stojančiųjų reikalauja ne žemesnio kaip 6.5 bendro įvertinimo.

IELTS egzamino rezultatai galioja 2 metus. Testo rezultatus galite sužinoti internetu praėjus 13 dienų nuo egzamino laikymo dienos.

Tai yra populiariausias pasaulyje tarptautinis anglų kalbos egzaminas, kurį kasmet laiko daugiau nei 2 milijonai žmonių. IELTS egzaminas yra pripažįstamas 130 valstybių. Jį pripažįsta daugiau nei 8000 pasaulio organizacijų, tarp jų mokyklos, universitetai, darbdaviai, imigracijos institucijos bei profesinės organizacijos.

Prieš užsiregistruodami į egzaminą, išsiaiškinkite, kuris IELTS egzamino modulis jums reikalingas – IELTS akademinis ar IELTS bendrinis.

Akademinis IELTS modulis (Academic Training) yra orientuotas į akademinę kalbą, reikalingą studijoms. IELTS suteikia galimybę pradėti studijas ir įgyti tarptautinį išsilavinimą daugelyje pasaulio valstybių.
Bendrinį IELTS (General Training) modulį pripažįsta angliškai kalbančių šalių darbdaviai ir profesinės institucijos. Australija, Kanada, Naujoji Zelandija ir Jungtinė Karalystė, atsižvelgia į IELTS egzamino rezultatus svarstydamos imigracinių vizų prašymus.

 • Egzamino įvertinimas:
 • 9 – Expert User: Fluent with complete understanding
 • 8 – Very Good User: Full operational command, occasional inaccuracies
 • 7 – Good User: Operational command, occasional inaccuracies
 • 6 – Competent User: Effective command, inaccuracies
 • 5 – Modest User: Partial command, many mistakes
 • 4 – Limited User: Limited command, frequent problems
 • 3 – Extemely Limited User: Only general understanding
 • 2 – Intermittent User: Only basic understanding with difficulty
 • 1 – Non User: No language ability
 • 0 – Did Not Take Test.

Daugiau informacijos apie egzaminą galima rasti IELTS svetainėje ir Britų tarybos svetainėje.

Registruokitės ir pradėkite mokytis!