fbpx

Vertimai

Verčiame iš visų pagrindinių užsienio kalbų (anglų, vokiečių, prancūzų, rusų ir kitos). Verčiame teisinius, ekonominius, medicininius, reklaminius ir kitus tekstus. Už vertimo kokybę atsako vertėjas ir teksto redaktorius, jeigu pageidaujama tokia paslauga.

Visada prašome, kad užsakovas detaliai paaiškintų, kam skirtas vertimas, kokie jam keliami reikalavimai. Vertimus galime išspausdinti ant popieriaus, įrašyti į skaitmeninę laikmeną, išsiųsti paštu ar elektroniniu paštu. Dokumentus tvirtiname vertėjo parašu ir, jeigu reikalinga, notaro antspaudu.

Skubumas palaidoja kokybę

Atliekame skubius vertimus. Tačiau būtinai norime pažymėti, kad skubus vertimas retai gali būti kokybiškas. Todėl rekomenduojame verčiamą tekstą pateikti kiek įmanoma anksčiau.Jeigu prašysite per tris valandas išversti 10 psl. sudėtingo teksto, jį suredaguoti – nieko nebus. Tokio darbo nesiimsime ir nepatarsime prašyti tai atlikti kitų vertėjų, nes toks vertimas bus nekokybiškas.

Padėkite mums – padėsite sau Jeigu norite, kad vertimas būtų nepriekaištingas, padėkite mums. Pavyzdžiui, anglišką žodį “Hello” galime išversti kaip “Sveiki”. Tačiau jeigu Jūs norite, kad būtinai naudotumėme “Laba diena”, taip mums ir pasakykite.

Verčiant specializuotus tekstus dažnai tik Jūs geriausiai žinote, kaip verčiamas vienas ar kitas terminas. Jeigu norite, kad būtų nurodomas būtent vienoks terminas, o ne kitoks – pasakykite vertėjui.Prieš naudodami Jums pateiktą vertimą, atidžiai perskaitykite, įsitikinkite, kad jis visiškai atitinka Jūsų norus ir įsivaizdavimą.

Kaina

Vertimo kaina priklauso nuo kelių veiksnių – skubumo, teksto specifikos, naudojamų terminų gausos ir pan. Tikslesnės informacijos teiraukitės telefonu ar elektroniniu paštu.

Kaip apskaičiuojama vertimo kaina? 

Teiraukitės dėl vertimo kainos ir terminų.

Mus rasite:

Savanorių pr. 3, Kaunas
Tel. 8-37-209-008, 8-600-82843
E. paštas: info@glorialingua.lt
Darbo laikas: 9 – 18 val.