Darbas Vokietijoje

Darbas Vokietijoje

Category : Naujienos

Šeimos įmonė „Hausengel“ ieško asmenų, kuriuos domina senjorų slauga Vokietijoje.

Bendradarbiavimas su mumis tai: legalus, patikimas ir saugus darbas Vokietijoje, uždarbis nuo 1.200 eurų per mėnesį, galimybė pasirinkti užsakovą bei aptarti sąlygas, vokiečių kalbos kursai ir slaugos mokymai, pagalba tvarkant visus dokumentus, profesionalių konsultantų pagalba visą parą, nemokamas pragyvenimas darbo metu šeimoje, sveikatos ir civilinės atsakomybės draudimas, kelionės išlaidų kompensavimas ir jokių tarpininkavimo mokesčių.

„Hausengel“ gali būti Jūsų partneriu, jei:

norite dirbti Vokietijoje, sugebate atjausti ir suprasti vyresnio amžiaus ar ligotus žmones. nors šiek tiek kalbate vokiškai, tačiau norite pagilinti savo kalbos įgūdžius. Personalo paieška visoje šalyje.

Mes Jūsų laukiame!

Dėl darbo teiraukitės telefonu: 8 37 242 522

www.hausengel.lt

„Hausengel“ yra šeimos įmonė, kurios šūkis yra „viskuo pasirūpinta”. Tai susijęs ne tik su asmenimis, kuriems reikia slaugos. Kartu tai yra svarbi sąlyga ir bendradarbiavimui su mūsų partneriais, kurie savo užduotis atlieka visiškai legaliai, registruojant juos Vokietijoje, suteikiant sveikatos ir civilinės atsakomybės draudimą. Svarbu tai, kad įmonė padeda tvarkant visus būtinus formalumus, susijusius su individualios veiklos registracija, bei suteikiama galimybė kelti savo kvalifikaciją „Hausengel“ akademijos kursuose ir mokymuose.

Norėtumėte šio darbo, bet nekalbate vokiškai arba norėtumėte pagilinti savo žinias? Kreipkitės į kalbų mokyklą „Gloria lingua“.

Dėl kalbų kursų teiraukitės telefonu 8-37-209-008, 8-600-82843.