į pradžią turinys Susisiekite
į pradžią
Lietuvių  English  Russian   
Kursai Anglijoje
Anglų kalbos kursai Anglijoje

London city
 


Anglų kalbos geriausia mokytis ten, kur ja visi kalba! Pasaulyje pripažįstama, kad geriausia vieta - Didžioji Britanija.
Mokydamiesi Anglijoje, rezultatų pasieksite kelis kartus greičiau. Tai labai lengva paaiškinti. Šioje šalyje bendrausite su studentais iš įvairių pasaulio šalių, su kuriais galėsite susikalbėti tik angliškai. Dėstytojai su Jumis bendraus tik angliškai, nes lietuviškai jie nemoka. Parduotuvėje į pardavėją kreipsitės angliškai, jis Jums atsakys ta pačia kalba. Norėsite pasakyti komplimentą patikusiam asmeniui - Jus greičiausiai supras tik angliškai. Tai reiškia, kad visą parą Jūs bendrausite tik šia kalba. Žinoma, jeigu negyvensite viename kambaryje su kitu lietuviu...

Patariame mokytis Londone. Šis miestas Jus tikrai sužavės. Studentams rengiamos ekskursijos į miestą, muziejus. Įsitikinsite, kad kursuose dirbantys dėstytojai labai skiriasi nuo pas mus įprastų mokytojų. Nenustebkite, kad dėstytojas Jus vadins tik vardu, o jį taip pat vadinsite tik vardu. Gali būti, kad dieną su dėstytoju bendravę paskaitose, vakare kartu su juo kelsite alaus bokalą ar vyno taurę. Kalbos kursų kaina priklauso nuo kelių dalykų: kursų trukmės, pasirinktos mokyklos, kelionės kainos, pasirinkto apgyvendinimo varianto.


Kokių šalių žmonės atvyksta mokytis į Angliją? Beveik visus metus bene didžiausią dalį studentų sudaro atvykusieji iš Azijos - kinai, japonai, korėjiečiai. Dauguma jų mandagūs ir kuklūs žmonės. Kita didelė studentų grupė - taip vadinamieji Lotynų žmonės. Tai - ispanai, meksikiečiai, argentiniečiai, kolumbiečiai. Dar viena gausi grupė - rusai.


Susisiekite su mumis!
Vardas:*
Kompanija:
El. paštas:*
Telefonas:
Miestas:
Siųsti
* Privalomi laukai